Witaj w rodzinie!

Cześć, to ja, Nick. Mam nadzieję, że masz wspaniały dzień.

Tak bardzo się cieszę, że oddałeś swoje życie Jezusowi Chrystusowi; zaprosiłeś Go do swojego życia, aby przebaczył Twoje grzechy; żałujesz za nie, chcesz odwrócić się od tego, czego nie powinieneś robić i chcesz służyć Bogu; chcesz żyć tak, aby Jemu się podobać, aby swoim życiem Go uwielbiać i doświadczać błogosławieństwa.

Gratulacje! Cieszymy się razem z Tobą! Całe niebo cieszy się razem z tobą!

Przez sześć następnych dni chcę cię zachęcać na początku twojej podróży, kiedy uczysz się jak się modlić, jak czytać Biblię, gdzie zacząć. Chcę cię zachęcić: Nie bądź dla siebie zbyt ostry, nie mów sobie: muszę być teraz idealny w tym, tym i tym. Nie! Ta podróż z Bogiem zajmuje całe

życie. Dzień po dniu Bóg będzie cię wzmacniał, abyś był osobą, którą masz być ze względu na Jego miłość, łaskę, miłosierdzie i przebaczenie. Nie bądź dla siebie zbyt ostry!

Chcę, żebyś wiedział, że modlitwa, którą się modliłeś, była prawdziwa! To nie były tylko emocje. To było prawdziwe i ważne. Nie mogę się doczekać aż w następnych sześciu filmach będę mógł zachęcić cię na początku twojej drogi z Jezusem Chrystusem, naszym Panem i Zbawicielem.Warto odwiedzić we Wrocławiu!

Jesteś z Wrocławia lub okolic? Podobało ci się, co mówi Nick? Zapraszamy Cię serdecznie na spotkania po-festiwalowe w wielu kościołach w całym mieście.

Select country

Americas

Europe

Asia + Pacyfic

Middle East + Africa