Serdecznie witamy na naszej stronie!

Jesteśmy grupą wolontariuszy - polskimi chrześcijanami wyznania katolickiego i protestanckiego.

Łączy nas pragnienie podzielenia się z innymi tym, co wpłynęło na zmianę naszego życia i pomogło nawiązać bliską i osobistą więź z Bogiem. Poruszeni faktem, że Bóg tak bardzo nas kocha, że posłał swojego Jedynego Syna Jezusa, który umarł na krzyżu za nasze grzechy, chcemy w tej interaktywnej prezentacji, w prosty i zrozumiały sposób powiedzieć współczesnemu człowiekowi o Jego miłości. 

Administratorem Platformy Szukając Boga jest Stowarzyszenie DeoRecordings, które od wielu lat zaangażowane jest w dzielenie się Ewangelią wykorzystując media. Dowiedz się więcej o stowarzyszeniu na stronie www.deorecordings.ccm.pl

Dowiedz się więcej o platformie Szukając Boga na stronie platforma.SzukajacBoga.pl.

Program zrealizowany przez TVP Katowice

Wypowiedzi na temat projektu SzukającBoga.pl


W projekt ewangelizacji Szukając Boga jestem zaangażowany od samego początku. Jest to wspaniałe i jak się okazuje bardzo skuteczne dzisiaj narzędzie, które Dobry Bóg używa by odpowiadać na potrzeby ludzi poszukujących. Współtworzyliśmy go razem z Przyjaciółmi z różnych wspólnot chrześcijańskich. Ogromnym darem dla mnie jest nasza wspólna modlitwa, wspólna pasja dla głoszenia Pana Jezusa oraz szczere i serdeczne relacje, które nas wzajemnie budują. Działamy w grupie ludzi głęboko wierzących, którzy chcą być naśladowcami Chrystusa, a przynależą do różnych denominacji chrześcijańskich. Większość stanowią katolicy, którzy podobnie jak ja, przeżyli nawrócenie na Oazach lub we wspólnotach odnowowych. Spotkanie z Panem Jezusem – Bogiem żywym, to jest to, co mnie najlepszego w życiu spotkało! Zatem zachęcam – nie bój się i Ty powierzyć swojego życia Jezusowi Chrystusowi!

Ks. Ryszard Nowak
Prezbiter Kościoła Rzymsko-Katolickiego w Polsce
Moderator Diecezjalny Ruchu Światło-Życie w Katowicach
Proboszcz w Orzegowie

Select country

Americas

Europe

Asia + Pacyfic

Middle East + Africa