Opowieść o Zbawicielu (2003)

Tytuł oryginalny: The Visual Bible: The Gospel of John


Zobacz naszego bloga

Jak rozwijać głęboka więź z Bogiem?

Jak rozwijać głęboka więź z Bogiem?

Relacje determinują nasze życie. To wszystko kim jesteśmy i co robimy, ma swoje korzenie w relacjach, jakie pojawiły i wciąż pojawiają się w naszym życiu. Często te relacje z dzieciństwa odwzorowują te, które tworzymy w przyszłości. Relacje nie są łatwe, wymają pracy i samozaparcia. Czasem poświęceń, czasem ostrych słów, by zdać sobie sprawę, że coś nie działa. Nie powinny być płytkie, lecz coraz częściej się takie stają. A to wszystko dotyczy nas, ludzi. Co, dopiero gdy mówimy o relacji z Bogiem…

Czy pełnia wiedzy jest kluczem do udanego życia?

Czy pełnia wiedzy jest kluczem do udanego życia?

To jest artykuł o tym, że nawet mając pełny dostęp do wiedzy, możemy wpaść w pułapkę tworzenia rzeczywistości i budowania opinii na informacjach wyrwanych z kontekstu i o tym, jak w tę pułapkę nie wpaść. Trochę o Avengersach. Bardzo o Panu Bogu.

Trochę o modlitwie

Trochę o modlitwie

Dokąd uciekasz, kiedy cierpisz? Do kogo biegniesz, kiedy pragniesz wydusić swoje rozradowanie? Gdzie i przy kim czujesz się bezpiecznie? No właśnie. Dla każdego z nas taki „schron” jest ważny i newralgiczny, jak dom, który zapewnia bezpieczeństwo, miłość i możliwość bycia w stu procentach sobą.

Select country

Americas

Europe

Asia + Pacyfic

Middle East + Africa